همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
ژورنال دمای بالا ۰۲/۱۷/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال High Temperature

معرفی و بررسی ژورنال High Temperature

بررسی ژورنال High Temperature در این مقاله ارائه شده است. ژورنال High Temperature که در زمینه های مهندسی و فیزیک اقدام به نشر دستاوردهای محققین می نماید در کشور روسیه و تحت انتشارات Maik Nauka/Interperiodica Publishing فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی کامل این ژورنال می پردازیم.

مجله دمای بالا (Teplofizika vysokikh temperatur)، که در سال 1963 تأسیس شد، یکی از برجسته ترین مجلات روسی در زمینه مهندسی فیزیک می باشد. و در آن مقالات و بررسی های تخصصی که توسط تحقیقات نظری و تجربی نوشته شده است منتشر می گردد.

این مجله بیشتر با مسائل مربوط به خواص و فرآیندهای پلاسمای کم دما و خواص ترموفیزیکی مواد از جمله مواد خالص، مخلوط و آلیاژها؛ خواص در مجاورت نقطه بحرانی، معادلات حالت؛ تعادل فاز؛ پدیده انتقال گرما و جرم، به ویژه توسط حرکات اجباری و آزاد؛ پروسه های جوش و تراکم، تابش و انتقال گرما پیچیده؛ روش ها و دستگاه های تجربی؛ امکانات درجه حرارت بالا برای برنامه های کاربردی انرژی و غیره سرو کار دارد و مقالاتن نگارش شده در این زمینه را مورد بررسی قرار می دهد.مهمترین پایگاه هایی که این مجله را نمایه کرده اند اسکوپوس و تامسون می باشد، که اخرین امتیاز این نشریه در پایگاه تامسون در سال 2017 چارک Q2 می باشد. این مجله ISI دارای ایمپکت فکتور (ضریب تاثیر) 1.06 می باشد.

جهت بررسی ژورنال High Temperature واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 0018151X  (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]