همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Management Science ۰۲/۰۹/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت

معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت

بررسی ژورنال علوم مدیریت موضوع بحث امروز می باشد. این ژورنال بین المللی که در کشور ایالات متحده و تحت انتشارات Institute for Operations Research and the Management Sciences فعالیت می نماید تحقیقات محققین از سرتاسر جهان را در قالب مقالات علمی چاپ می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این مجله می پردازیم.

Management Science یک مجله علمی است که تحقیقات علمی را در زمینه مدیریت منتشرمی نماید. حیطه موضوعی مقالات شامل پژوهش هایی است که مسائل مربوط به مدیریت را با ابزارهایی از زمینه های بنیادی مانند علوم کامپیوتری، اقتصاد، ریاضیات، تحقیقات عملیاتی، علوم سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی و آمار و همچنین تحقیقات متقارن و چندرسانه ای که نشان دهنده تنوع علم مدیریت حرفه ای گسترش می دهند. علاقه مجله به مسائل مدیریتی در قالب های مختلف سازمانی مانند شرکت های سودآور و غیر انتفاعی، موسسات خصوصی و دولتی و شبکه های رسمی و غیر رسمی افراد در قالب مشارکت های نظری، تجربی، تجربی- توصیفی می باشد.

بررسی ژورنال Management Science نشان می دهد که این ژ<رنال دارای نمایه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس می باشد. این مجله ISI JCR می باشد و دارای ایمپکت فکتور 3.5 می باشد. همچنین در سال 2017 پایگاه اسکوپوس چارک Q1 را به این ژورنال اختصاص داده است.

جهت بررسی ژورنال Management Science واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 00251909 (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم، که در این بخش  مورد بررسی قرار می گیرد، در زمینه های کشاورزی ،علوم زیستی، علم شیمی، زمین، علوم سیاره ای، مهندسی، ریاضیا [...]
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژ [...]
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
بررسی ژورنال علوم مدیریت موضوع بحث امروز می باشد. این ژورنال بین المللی که در کشور ایالات متحده و تحت انتشارات Institute for Operations Research and the Management Sciences [...]