همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
لیست مقالات

Control Theory and Technology

در این بخش به بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل می پردازیم. این مجله در کشور آمریکا و تحت انتشارات اشپرینگر فعالیت دارد. مجله تئوری و تکنولوژی کنترل در زمینه های مهندسی، مهندسی هوا فضا، مهندسی کنترل و سیستم، ریاضیات و بهینه سازی اقدام به چاپ مقالات می نماید. در ادامه بررسی مجله تئوری و تکنولوژی کنترل به صورت کامل ارائه شده است.

Aging

ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور امریکا و تحت انتشارات Impact Journals LLC فعالیت می کند.

Pharmacological Research

در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی در کشور امریکا فعالیت می کند. در ادامه به معرفی کامل مجله تحقیقات دارویی می پردازیم.

Empirical Studies of the Arts

معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در زمینه های هنر، ادبیات و نظریه ادبی، موسیقی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی اقدام به چاپ مقاله می نماید. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی

Journal of Business Research

در این بخش به معرفی ژورنال تحقیقات تجاری می پردازیم. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. حوزه تخصصی این ژورنال در زمینه های تجارت، مدیریت و حسابداری می باشد. در ادامه معرفی ژورنال تحقیقات تجاری به صورت کامل ارائه شده است.

Head and Face Medicine

بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت این ژورنال isi دندانپزشکی، دارو، نورولوژی (بالینی) و جراحی زیبایی بینی می باشد.

Nano Today

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه نانو می پردازیم بدین منظور ژورنال Nano Today که یکی از مهمترین ژورنال ها در زمینه نانو فناوری می باشد انتخاب شده است. ژورنال Nano Today در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، مهندسی شیمی، مهندسی زیست

Veterinary Journal

مقاله ارائه شده در این بخش به منظور آشنایی با مجله دامپزشکی می باشد. این مجله isi در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. عمده فعالیت این ژورنال علوم کشاورزی و زیست شناسی، علوم حیوانات و جانورشناسی و دامپزشکی می باشد. در ادامه می توانید با ژورنال Veterinary Journal آشنا شوید.

Acta Geotechnica

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک می پردازیم. بدین منظور ژورنال Acta Geotechnica انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم زمین و سیارات، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی فعالیت می نماید. ژورنال  Acta Geotechnica در کشور آلمان و تحت انتشارات اشپرینگر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به

Trends in Genetics

به منظور معرفی مجله در رشته ژنتیک ژورنال Trends in Genetics انتخاب شده است. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه معرفی مجله Trends in Genetics به طور کامل ارائه شده است.

Energy Reports

در این بخش ژورنال بین المللی Energy Reports معرفی شده و اعتبار آن مورد بررسی قرار می گیرد. ژورنال Energy Reports در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. حوزه فعالیت این ژورنال انرژی می باشد. در ادامه معرفی ژورنال Energy Reports به صورت کامل ارائه شده است.

Journal of Aircraft

در این بخش به معرفی مجله هواپیما می پردازیم. این مجله علمی تحت انتشارات انستیتوی هوانوردی و فضانوردی آمریکا اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. این ژورنال های علمی در رشته مهندسی هوا و فضا اقدام به چاپ مقالات می نماید. در ادامه معرفی مجله هواپیما به طور کامل ارائه شده است.