همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
لیست مقالات

5 کشور برتر در پایگاه اسکوپوس

پایگاه اسکوپوس که یکی از مهمترین پایگاه های علمی دنیا می باشد، تا کنون میلیون ها مقاله و مجله را از سرتاسر دنیا نمایه کرده است. در بخش country ranking این پایگاه برترین کشور های علمی از دیدگاه پایگاه اسکوپوس ارائه شده است. این رتبه بندی بر اساس مواردی همچون، تعداد مقالات، تعداد ارجاعات، تعداد ارجاعات به خود انجام شده است. در این بخش قصد داریم 5

Iranian Biomedical Journal

 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و بیولوژی مولکولی، ژنتیک و زیست شناسی مقالات علمی محققین را چاپ می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال علمی می پردازیم.

Canadian Geotechnical Journal

Canadian Geotechnical Journal یک مجله معتبر در رشته عمران گرایش ژئوتکنیک می باشد که در کشور کانادا و تحت انتشارات NRC Research Press اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ژئوتکنیک، محیط زیست، علوم زمینی و  عمران می نماید. در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این مجله می پردازیم

Applied Geophysics

در این بخش به بررسی و معرفی ژورنال ژئوفیزیک میپردازیم.  ژورنال ژئوفیزیک کاربردی در کشور چین و تحت انتشارات Higher Education Press اقدام به انتشار مقالات علمی در زمینه های زمین و علوم زمین شناسی ژئوفیزیک می نماید. در ادامه بیشتر در مورد این ژورنال بحث خواهیم کرد.

مجله زبان و ادبیات

در این بخش به معرفی و بررسی یک ژورنال از کشور آذربایجان با نام مجله زبان و ادبیات می پردازیم. مجله زبان و ادبیات جزو مجلات معتبر در کشور آذربایجان می باشضد که در زمینه های هنر و علوم انسانی، زبان و زبان شناسی، ادبیات و تئوری ادبی وعلوم اجتماعی اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه به  معرفی و بررسی بیشتر این ژورنال

soil research

در ادامه معرفی و بررسی ژورنال های بین المللی به معرفی مجله soil research می پردازیم. این مجله بین المللی تحت انتشارات CSIRO و در کشور استرالیا فعالیت می نماید. این ژورنال بیشتر در زمینه های کشاورزی و علوم زیستی، خاک شناسی، علوم سیاره ای، فرایندهای سطح زمین اقدام به چاپ مقاله می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر ژورنال soil research م

Journal of Accounting Research

معرفی و بررسی ژورنال تحقیقات حسابداری موضوع مورد بحث در این بخش می باشد. مجله تحقیقات حسابداری در کشور انگلستان و تحت انتشارات Blackwell Publishing Inc.اقدام به چاپ تحقیقات محققین در حوزه حسابداری در قالب مقالات علمی می نماید. این مجله در زمینه های کسب و کار، مدیریت ، حسابداری، اقتصاد، اقتصاد سنجی، مالی، دارایی، مالیه و

Prostate Cancer

ژورنال سرطان پروستات یکی از مجلات معتبر مصری می باشد که تحت انتشارات Hindawi اقدام به چاپ مقالات محققین می نماید. مقالات این ژورنال به صورت دسترسی ازاد بوده و جهت ارائه و چاپ مقاله از نویسندگان هزینه می گیرد. در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

Environmental Chemistry

بررسی ژورنال شیمی محیط زیست موضوع بحث این مقاله می باشد. این ژورنال که در کشور استرالیا و تحت انتشارات Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization Publishing فعالیت می نماید در زمینه های شیمی، زمین شناسی و محیط زیست اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به بررسی و معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

ژورنال دمای بالا

بررسی ژورنال High Temperature در این مقاله ارائه شده است. ژورنال High Temperature که در زمینه های مهندسی و فیزیک اقدام به نشر دستاوردهای محققین می نماید در کشور روسیه و تحت انتشارات Maik Nauka/Interperiodica Publishing فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی کامل این ژورنال می پردازیم.

شاپا (ISSN)

در این بخش به نکته مهم در بررسی اعتبار مجلات و ژورنال ها در پایگاه های بررسی اعتبار مجله، با استفاده از ISSN می پردازیم. امید است محققین با در نظر داشتن این نکته در انتخاب مجله و یا بررسی اعتبار آن دچار مشکل نشوند.

Journal of Applied Psychology

در این بخش به بررسی اطلاعات ژورنال روانشناسی کاربردی می پردازیم. Journal of Applied Psychology یا همان مجله روانشناسی کاربردی، یک مجله معتبر در حوزه روانشناسی می باشد که تحت انتشارات انجمن روانشناسی آمریکا فعالیت می نماید. این ژورنال دارای اعتبار مناسبی می باشد که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم.