همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
لیست مقالات

Engineering Geology

در این بخش به معرفی ژورنال isi زمین شناسی مهندسی می پردازیم. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های علوم زمین و سیارات، زمين شناسي، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال isi می پردازیم.

Applied Animal Behaviour Science

در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، در زمینه های کشاورزی، علوم بایولوژی، جانور شناسی و علوم دامی اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی مجله  علم رفتار حیوانات کاربردی می پر

African High Level Journals

معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می باشند. در ادامه معرفی این 5 ژورنال ارائه شده است.

Estonian Journal of Earth Sciences

معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات علمی می نماید در زمینه های علوم زمین و سیارات، علم محیط زیست و علم و فناوری آب فعالیت دارد. در ادامه معرفی مجله استونیایی علوم زمین به طور کامل ارائه شده است.

Environmental Chemistry

بررسی اعتبار مجله شیمی محیط زیستی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور استرالیا و در زمینه های علم شیمی، علوم زمین و سیارات، ژئوشیمی و پترولوژی، علم محیط زیست و شیمی محیط زیست تحت انتشارات Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization Publishing اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله شیمی م

Digital Journalism

در این بخش به معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال می پردازیم.  ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال که تحت انتشارات Taylor and Francis Ltd و در کشور بریتانیا فعالیت می نماید در زمینه های علوم اجتماعی و ارتباطات اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار ژورنال روزنامه نگاری دیجیتال به طور کامل ا

Greece best Journals

جهت آشنایی بیشتر با ژورنال های معتبر اقدام به معرفی ژورنال های بین المللی و داخلی نموده ایم. در این بخش نیز معرفی ژونال های برتر کشور یونان ارائه شده است. این ژورنال ها در پایگاه هایی همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده اند. 

اصطلاحات روند داوری مقاله

اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله یکی از نکات مهم و ضروری در بحث سابمیت و اکسپت مقاله می باشد که محققین باید به این اصطلاحات تسلط کافی داشته باشند. در این بخش سعی شده تا اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله جهت استفاده علاقه مندان ارائه شده است.

Joule

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایالات متحده آمریکا و تحت انتشارات Cell Press و در زمینه انرژی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال Joule می پردازیم.

Game Studies

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات بازی  در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور نروژ و تحت انتشارات The Swedish Research Council اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. عمده فعالیت این ژورنال در زمینه های  هنر و علوم انسانی، علوم تصمیم گیری، آمار ، احتمال و عدم قطعیت، ریاضیات کاربردی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی می باشد. در

Journal of Industrial and Engineering Chemistry

معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی که در کشور کره جنوبی و تحت انتشارات Korean Society of Industrial Engineering Chemistry فعالیت دارد در این بخش معرفی شده است. این ژورنال علمی در زمینه شیمی فعالیت دارد. در ادامه به معرفی کامل مجله شیمی مهندسی و صنعتی می پردازیم.

Journal of Sports Science and Medicine

معرفی ژورنال علم ورزش و پزشکی به عنوان یکی از ژورنال های برتر ترکیه ای در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی تحت انتشارات دانشگاه  Uludag اقدام به چاپ مقاله در زمینه های بهداشت حرفه ای، فیزیوتراپی ، ورزش درمانی و توانبخشی، علوم ورزشی، دارو، ارتوپدی و پزشکی ورزشی می نماید. در ادامه معرفی ژورنال علم ورزش و پزشکی به طور کامل